Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lublin przeciw przemocy! Solidarnie z Białymstokiem". Happening na pl. Litewskim [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2019 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Wy z lgbt, uważający się za ofiary - ręce precz od księży! Ręce precz profanowania naszych kościołów i symboli religijnych katolików !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni po prostu nie tolerują nietolerancyjnych. [ironia] Przecież każdy to powinien zrozumieć, prawda?[koniec ironii] A ten deszcz to łzy Boga z waszego powodu, młodzi nieświadomi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni po prostu nie tolerują nietolerancyjnych. [ironia] Przecież każdy to powinien zrozumieć, prawda?[koniec ironii] A ten deszcz to łzy Boga z waszego powodu, młodzi nieświadomi ludzie.
 Lzy Boga.. J.. Się w łeb.. może jeszcze kleks księdza? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tym razem płacili za udział w tym zgromadzeniu? Ostatnio proponowano mi 300 zł + dowiezienie na miejsce i jeden posiłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność to wolność.!!!!!!precz z Pisem co dyma kota!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymczasem dochodzi do napadów na katolików ,siekierą wariat porąbał ołtarz w kościele, nożem zabito kapłana,czy jak ostatnio w Szczecinie trzech oprychów napadło na księdza i koscielnego w Szczecinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Polacy wmawiają sobie, że w czasie II wojny światowej nie polowali na Żydów i nie robili pogromów... a co najlepszego robią dla swojego rodaka, który wygląda, myśli i czuje inaczej niż gro tzw tfu suwerena? Prostactwo, niezrozumienie tematu i nawet nie ćwierć inteligencja z domieszką polsko-katolickiej nienawiści wyłazi butami i gębą. Już zaczynają się kamienie i pięści. Strach pomyśleć co dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam abp St. Budzika do stosowania prawa kanonicznego i wydabia stosownego dekretu wobec pana Łukasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oto kolejny psychopata potencjalny sprawca przemocy , podżegający do przestępstwa autor wpisu poniżej,, ,,Olo Wolność to wolność.!!!!!!precz z Pisem co dyma kota!!!,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czuje się osaczony przez to lgbt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mnie wasze inny stan seksualny interesuje to jest wasza sprawa ale nie kazcie was naśladować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko to temat zastępczy żydomarksistów. Polacy, zainteresujcie się tematem zdrady narodowej - uchwaleniem w sprawie Just Act 447.  A druga wazna sprawa - SKOK Wolomin - afera wszystkich afer. /nalezy wpisac np. na judetube/ I pamiętajcie - Une realizują strategię "dziel i rządz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody gej zgłosił się do lekarza. Panie doktorze mam AIDS, pan pomoże! Lekarz mówi, proszę pana niech pan wyjedzie na egzotyczną wycieczkę, je lokale pikantne potrawy i popija to duża ilością mleka. I co to mi pomoże? Pyta gej. Nie! Mówi lekarz, ale dowiesz się do czego służy dupa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając powyższe komentarze można dojść do wniosku, że Lublin homofobami stoi. Brakuje edukacji i tej w szkole i tej w domu. Co robią księża na lakcjach religii, skoro w tych ludziach tyle jadu i nienawiści do innych? Masakra. Potwierdza się, że wschodnia Polska to ciemnogród i nietolerancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gej poszedł do salonu tatuażu i mówi chce mieć na fujarze wytatuowane ferrari to bedzie taki prezent dla mojego chłopaka. Pan z salonu zaczoł dzieło po pewnym czasie mówi skonczyłem. Gej patrzy na dzieło i mówi wszystko sie zgadza tylko dlaczego takie duze koła z grubym bieznikiem na tylnej osi? Artysta odpowiedział: jak wjedzie pan w błoto to zeby dało sie wycofać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię w dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garstka frustratów jest przeciwko Wam. Większość natomiast, przeciwko nachalnym środkom, którymi się posługujecie w promocji swojej ideologii. Narzucaniu poglądów innym jako jedynie słusznych. Żyjcie sobie i dajcie spokojnie żyć innym. Ludzie oczekują spokoju, a nie ciągłych prowokacji, zadym z waszym udziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch homoseksualistów uprawia seks. Jeden mówi: - Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS. - Co? To ty dopiero teraz mi to mówisz? - Tylko żartowałem, lubię jak ci się dupa kurczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie było żadnych ekscesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenujace ...dajcie na normalnym ludziom zyc...ciagle o swoim zboczeniu mowicie i oczekujecie czego w zamian?, ze was chwalic bedziemy? mnie WY nie interesujecie...zyjcie sobie i dajcie nam zyc.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...